KDO JSME?

Gymar s.r.o.

Společnost Gymar s.r.o. byla založena počátkem roku 2000 a od této doby se zabývá dodávkou a montáží sádrokartonových systémů.

Provádíme montáž veškerých typů sádrokartonových konstrukcí a systémů, jako jsou například dělící příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, opláštění šachet, různé niky nebo světelné rampy. Dále se zabýváme všemi druhy izolace, protipožárních či akustických konstrukcí a kazetových minerálních podhledů.

CO UMÍME

SDK

Provádíme montáž veškerých typů sádrokartonových konstrukcí a systémů, jako jsou například dělící příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, opláštění šachet, všelijaké niky nebo světelné rampy. Dále se zabýváme všemi druhy izolace, protipožárních či akustických konstrukcí a kazetových minerálních podhledů.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

Jádrové vrtání

Jádrové vrtání se využívá především k vytvoření přesného kruhového otvoru do betonu, železobetonu, kamenu, panelu nebo cihly. Jednotlivé vrty se provádějí diamantovou technikou a slouží k prostupu pro kanalizaci, vodu, topení, plyn vzduchotechniku, elektřinu, odvětrávání nebo jako zkušební vrty. Prostupy jsme schopni realizovat ve kterémkoliv směru a úhlu v průměrech od 25mm do 350mm.